گروه فنی و مهندسی شاهان

گروه فنی و مهندسی شاهان به عنوان اولین تولید کننده اسپرینکلر در ایران با هدف ارتقاء و تولید تجهیزات سیستم های اطفاء حریق پا به عرصه صنعت کشور نهاد و با تلاش فراوان و همت بسیار و با بکارگیری پرسنل مجرب و تجهیزات و ماشین الات مدرن روز دنیا و زیر ساخت های لازم توانست واردات اسپرینکلرهای تولیدات کشورهای دیگر را به میزان قابل توجهی کاهش دهد .

فعالیت شرکت

گروه فنی و مهندسی شاهان محصولات سیستم های اطفاء حریق از جمله  انواع مختلف بارنده ها ( اسپرینکلر ها ) ، جعبه های آتش نشانی در سایز و ابعاد مختلف ، هوزریل ، فن فشار مثبت و …..  را طراحی و تولید می نماید و مفتخر به  همکاری با پروژه های بزرگ و متعدد در داخل و خارج از کشور می باشد .

 

هدف ها و برنامه های آتی

هدف این مجموعه تولید محصولات با کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی و حذف نمودن آنها و کاهش میزان ارزبری محصولات برای دیگر تولیدکنندگان در داخل کشور می باشد و در این راستا اقدام به دریافت پروانه استاندارد کلیه محصولات از سازمان ملی استاندارد ایران نموده است .

اما از آنجا که کیفیت کالا حد و مرزی نمی شناسد هدف این مجموعه همواره رسیدن به بالاترین کیفیت موجود در محصولات خود به صورت جهانی می باشد .

همچنین تامین رضایت و تکریم ارباب رجوع و همکاران تلاشگر و ساعی از آغاز از  اهداف این مجموعه بوده و امید است با جلب رضایت شما عزیزان ، تلاش های پیوسته و همت مضاعف این مجموعه در راستای رسیدن به اهداف و راهبردهای عالی اثر بخش و مجموعه ای توانمندتر و  پویاتر  در این عرصه گردد . 

This post is also available in: English